Herb Polski

W dniach 1-2 grudnia 2018 roku na hali sportowej UWM w Olsztynie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w halowej piłce nożnej, w których udział wzięła zarówno kobieca, jak i męska reprezentacja KU AZS Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Obie drużyny naszej Uczelni zajęły 2 miejsca.

• Jakub Przywara (bramkarz)

Rozgrywki toczyły się według systemu każdy z każdym, ostatecznie męska drużyna WSPol zajęła II miejsce. Na swoim koncie zawodnicy zanotowali 3 zwycięstwa oraz 1 porażkę ze zwycięską drużyną zawodów – UWM Olsztyn. Trzecie miejsce zdobył zespół PWSZ w Elblągu.

Królem strzelców turnieju został zawodnik z KU AZS WSPol Szczytno : Igor Nurkowski.