Akcja związana z obchodami Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia , w którą zaangażowali się słuchacze i studenci Wyższej Szkoły Policji przyniosła wiele radości podopiecznym placówek odwiedzonych przez policjantów. Wdzięczność za pluszowe misie była wyrażana w różny sposób, najczęściej w postaci uśmiechu czy krzyku radości. Dzieci z Centrum Rehabilitacyjno-Edukacyjnego postanowiły podziękować w inny sposób. Zobaczcie w jaki.

5 grudnia 2018 r. w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie: mł. insp. dr Zbigniew Mikołajczyk – Zastępca Komendanta-Prorektor oraz mł. insp. Andrzej Pawłowski  - Kanclerz, a także przedstawiciele Centrum Rehabilitacyjno-Edukacyjnego w Szczytnie, w tym m.in. Pani Mirosława Duńczyk – Dyrektor Centrum.

Goście odwiedzili naszą Uczelnię w celu przekazania wyrazów wdzięczności od dzieci i ich rodziców, a także pracowników placówki za przeprowadzoną 26 listopada 2018 r. akcję zrealizowaną w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia.

Delegacja Centrum przekazała na ręce Zastępcy Komendanta-Prorektora WSPol przygotowane przez dzieci z Niepublicznego Zespołu Placówek Specjalnych oraz Przedszkola „Kraina Promyka” w Szczytnie laurki, w których znalazły się serdeczne podziękowania, a także zdjęcia uśmiechniętych podopiecznych.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję, dziękujemy raz jeszcze!

Tekst. Daniel Bruski
Zdjęcie: Jacek Pszczółkowski