Z okazji Dnia Świętego Mikołaja oraz zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia studenci i słuchacze Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie odwiedzili dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Prócz wielu życzeń podopieczni placówki otrzymali paczki pełne prezentów.

Dokładnie 6 grudnia 2018 r. w dniu, w którym w Polsce obchodzimy Dzień Świętego Mikołaja, przedstawiciele szczycieńskiej Uczelni spotkali się z podopiecznymi Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. By tradycji stało się zadość, policjanci, studenci oraz słuchacze z WSPol rozdali dzieciom paczki pełne słodyczy i upominków.

Wraz z prezentami funkcjonariusze przekazali dzieciom i wszystkim pracownikom ośrodka najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Tekst: Daniel Bruski
Zdjęcia: Robert Arbatowski