Święta Bożego Narodzenia to czas kiedy spotykamy się z rodziną czy znajomymi. To również czas, w którym dzielimy się z bliskimi życzeniami, prezentami. Mały gest a cieszy. Czemu mielibyśmy tego  nie zrobić  z dziećmi znajdującymi się w szpitalach?

18 grudnia 2018 r. słuchacze Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie wspólnie z kadrą Uczelni oraz przedstawicielami fundacji „Mam Marzenie”  po raz kolejny  w tym roku spotkali się z małymi pacjentami Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Ameryce.

Policjanci ze Szczytna oraz wolontariusze fundacji rozdali dzieciom słodycze oraz prezenty. Wraz z podarunkami przekazali pacjentom i wszystkim pracownikom Szpitala najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Tekst: Daniel Bruski