Kto z nas nie lubi niespodzianek? Zapewne nie znajdzie się  taka osoba. Czy musi być okazja, by komuś sprawić radość? Zdecydowanie NIE! Słuchacze Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie udowadniają to bardzo często organizując, m.in.  koleżeńskie zbiórki  zabawek, gier, artykułów papierniczych, które następnie przekazują dzieciom – podopiecznym szpitali, fundacji, stowarzyszeń. Kogo tym razem odwiedzili?

7 lutego 2019 r. słuchacze Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie w towarzystwie kadry Uczelni odwiedzili świetlicę środowiskową w Szczytnie prowadzoną przez Stowarzyszenie Humanitarne „Dar Serca”. Celem spotkania było przekazanie podopiecznym placówki –  zebranych przez funkcjonariuszy oraz przedstawicieli fundacji „Mam marzenie” –  różnych przedmiotów. Były to m.in. zabawki, gry, artykuły papiernicze, a także artykuły spożywcze.

To kolejne odwiedziny słuchaczy WSPol w  tej placówce. Policjanci, widząc jak duże potrzeby mają podopieczni Świetlicy postanowili – bez okazji – zrobić im niespodziankę.

Opr. Daniel Bruski