W dniu 15 lutego 2019 r. zakończył się X Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych w piłce halowej im. podkom. Andrzeja Struja. W 3 dniowych zmaganiach, w których udział wzięło ponad 100 drużyn z kilkunastu krajów reprezentacja Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie zajęła miejsce między 9 a 16 w kategorii mężczyźni 35+.

W dniu po uroczystej gali turnieju, o której przeczytamy między innymi tutaj: Uroczysta gala otwarcia X Międzynarodowego Turnieju Służb Mundurowych w piłce nożnej halowej im. podkom. Andrzeja Struja ► odbyły się mecze grupowe. W naszej grupie znalazły się m.in. reprezentacje: Centralnego Biura Antykorupcyjnego, KWP w Olsztynie, Żandarmerii Wojskowej czy CBŚP – Zarząd w Katowicach. Po dwudniowych zmaganiach reprezentacja naszej Uczelni wyszła z grupy, docierając do rozgrywek w systemie pucharowym. Po przegranym meczu z drużyną z Rosji – Friendship IPA, reprezentacja WSPol uplasowała się na miejscu między 9 a 16.

Więcej można przeczytać w artykułach na policja.pl:
Piłka w grze - trwa X Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych w piłce nożnej halowej im. podkom. Andrzeja Struja ►
X MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SŁUŻB MUNDUROWYCH W PIŁCE HALOWEJ IM. PODKOM. ANDRZEJA STRUJA ►

Skład naszej Reprezentacji:

podinsp. Ryszard Kukliński