W dniu 13 marca 2019 r. w III Liceum Ogólnokształcącym im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży odbyła się XIX Giełda pomysłów na życie, na której swoją ofertę edukacyjną zaprezentowała m.in. Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie. Celem corocznego przedsięwzięcia jest pomoc przyszłym maturzystom w podjęciu wyboru dotyczącego dalszego kierunku edukacji.

Targi edukacyjne rozpoczęły się od krótkich prezentacji przedstawicieli uczelni wyższych, po czym nadszedł czas na spotkania przy stoiskach. Osoby odwiedzające nasze stanowisko mieli możliwość m.in. zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej uczelni oraz uzyskania informacji dotyczących rekrutacji na studia. Dużym zainteresowaniem cieszył się nowy kierunek studiów – nauka o Policji.

Oprócz naszej Uczelni udział w przedsięwzięciu wzięły m.in. Akademia Sztuki Wojennej, Akademia Marynarki Wojennej, Wojskowa Akademia Techniczna czy też Uniwersytet Warmińsko-Mazurski.

Tekst i zdjęcie: Wojciech Nowak