Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko promocyjne Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie na „Warsztatach służb mundurowych dla szkół średnich” w  Ostródzie. Wydarzenie zostało zorganizowane 4 kwietnia 2019 r. w Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji.

Osobami odwiedzającymi nasze stoisko byli głównie uczniowie klas maturalnych z terenu województwa warmińsko-mazurskiego. To właśnie ich przedstawiciele naszej Uczelni zapoznali m.in. z ofertą edukacyjną, zasadami rekrutacji na studia, a także zasadami doboru do Policji. Dużym zainteresowaniem cieszył się nowy kierunek studiów – nauka o Policji, link do szczegółowej oferty.

Jako uczelnia staramy się brać udział w  tego typu przedsięwzięciach, aby zaprezentować młodym ludziom możliwe kierunki rozwoju zawodowego. Oprócz naszej Uczelni w wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele Policji, Straży Pożarnej czy też Żandarmerii Wojskowej.

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, który odbędzie się 13 kwietnia br.

Tekst: Wojciech Nowak
Foto: Marta Arasimowicz