Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko promocyjne Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie na „Targach Pracy i Edukacji” w  Kętrzynie. Wydarzenie zostało zorganizowane 9 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej.

Przedstawiciele naszej Uczelni zapoznali osoby odwiedzające nasze stanowisko m.in. z ofertą edukacyjną, a także zasadami rekrutacji na studia. Dużym zainteresowaniem cieszył się nowy kierunek studiów – nauka o Policji, link do szczegółowej oferty. Przedstawiciele WSPol odpowiadali również na pytania dotyczące rekrutacji do Policji, omawiając jej poszczególne etapy.

Tego typu przedsięwzięcia są doskonałą okazją, aby zaprezentować młodym ludziom możliwe kierunki rozwoju zawodowego. Dlatego nasza Uczelnia chętnie bierze w nich udział.

Oprócz WSPol w wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele instytucji oferujących usługi edukacyjne i doradcze, służby mundurowe, pracodawcy szukający pracowników oraz agencje  zatrudnienia.

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, który odbędzie się 13 kwietnia br.

Tekst: Wojciech Nowak
Foto: Marta Arasimowicz, Jacek Pszczółkowski