Herb Polski

zwycięzcy na podium W sobotę, 15 czerwca 2019 r. w Białej Podlaskiej odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów, w których wzięła udział Ewelina Czop – studentka 2 roku, studiów II stopnia na kierunku „Bezpieczeństwo wewnętrzne”.

Ewelina Czop po raz kolejny godnie reprezentowała naszą Uczelnię. Tym razem na Akademickich Mistrzostwach Polski zajęła 1 miejsce i zdobyła złoty medal. Nasza studentka wywalczyła mistrzostwo w kategorii do 64 kg z wynikiem 161 kg w dwuboju (rwanie: 71 kg i podrzut: 90 kg).

W klasyfikacji ogólnej Sinclair spośród wszystkich zawodniczek zajęła 6 miejsce.

Zawodniczka reprezentowała naszą Uczelnię już po raz piąty, rokrocznie zajmując miejsce na podium.