Uczestnicy uroczystości W  dniu 4 października 2019 r. w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie egzamin oficerski złożyło 74 funkcjonariuszy Policji.

W uroczystej zbiórce podsumowującej trzydniowy egzamin oficerski, głos zabrała mł. insp. dr hab. Agata Tyburska — Prorektor ds. rozwoju Wyższej Szkoły Policji  w Szczytnie, która w imieniu insp. dr. hab. Marka Fałdowskiego — Komendanta-Rektora Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, złożyła przyszłym oficerom gratulacje oraz życzenia wszelkiej pomyślności i satysfakcji z wykonywanych zadań zawodowych.

Pani Prorektor podziękowała kadrze dydaktycznej Uczelni za wysiłek włożony w przygotowanie przyszłych oficerów oraz podkreśliła istotne znaczenie odbytego przez funkcjonariuszy szkolenia zawodowego dla absolwentów szkół wyższych, którego celem jest przygotowanie policjanta do zdobycia wyższych kwalifikacji zawodowych oraz uzyskania pierwszego stopnia w korpusie oficerów młodszych Policji.

Tekst: Izabela Majka-Nepelska
Foto: Jacek Pszczółkowski