Uczestnicy spotkania W ramach programu Erasmus+ Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie gościła przedstawicieli Wyższej Szkoły Straży Granicznej Republiki Łotewskiej.

W dniach 9-13 grudnia 2019 r. w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie miała miejsce wizyta przedstawicieli  Wyższej Szkoły Straży Granicznej Republiki Łotewskiej.

Wizyta tradycyjnie rozpoczęła się od oficjalnego powitania gości. W imieniu insp. dr. hab. Marka Fałdowskiego – Komendanta-Rektora Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie w spotkaniu otwierającym wizytę przewodniczył podinsp. dr Ireneusz Bembas – Dziekan Wydziału Bezpieczeństwa i Nauk Prawnych WSPol.

W trakcie pobytu goście mieli możliwość m.in. zapoznania się z bazą dydaktyczno-naukową WSPol oraz przeprowadzenia zajęć ze studentami WSPol.