Studenci WSPol Studenci reprezentujący Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie zakwalifikowali się do turnieju półfinałowego Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu.

11 stycznia 2020 r. reprezentanci Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie wzięli udział w eliminacjach do Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu, które odbyły się w Olsztynie w hali widowiskowo-sportowej „Urania”.

W turnieju udział wzięły następujące uczelnie:

• Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie;
  • Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego;
  • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu;
  • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania im. prof. T. Kotarbińskiego w Olsztynie;
  • Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie.

Po zaciętej rywalizacji drużyna KU AZS WSPol zdobyła 3 miejsce, co zagwarantowało jej awans do półfinału Akademickich Mistrzostw Polski.

Naszą Uczelnię podczas turnieju reprezentowali: Janiszewski Oskar, Jurkiewicz Zygmunt, Najdzion Szymon, Opas Mikołaj i Rutkowski Błażej.

Kolejny etap mistrzostw zostanie rozegrany w okresie od 30 stycznia do 2 lutego 2020 roku na obiektach Uniwersytetu Łódzkiego.