zebrane Panie na spotkaniu 9 marca  2020 r. w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet. W spotkaniu uczestniczyły Panie – pełniące służbę, studiujące oraz pracujące w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.

W tym szczególnym dniu mł. insp. dr Anna Świerczewska-Gąsiorowska – Zastępca Komendanta-Prorektor w imieniu insp. dr hab. Iwony Klonowskiej – Komendanta-Rektora Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie złożyła najserdeczniejsze życzenia ziszczenia planów, nowych marzeń oraz sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

Każda z przybyłych Pań otrzymała kartkę z życzeniami i równocześnie wzięła udział w loterii, w której tradycyjnie nagrodą był obraz. Los uśmiechnął się do Pani asp. Eweliny Kotwicy. Gratulujemy wygranej!

Tekst i foto: Wojciech Nowak