9 marca 2020 r. policjanci z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie – słuchacze szkolenia zawodowego dla absolwentów szkół wyższych kompanii 215, studenci kierunku „Nauka o Policji” oraz funkcjonariusze Działu Dowodzenia odwiedzili podopiecznych świetlicy środowiskowej w Szczytnie prowadzonej przez Stowarzyszenie Humanitarne „Dar serca”.

Celem wizyty było przekazanie dzieciom prezentów jakie udało się kupić dzięki koleżeńskiej zbiórce. Do rąk podopiecznych świetlicy trafiły: telewizor oraz konsola do gier.

„Mamy nadzieję, że sprzęt, który przekazaliśmy dzieciom, choć na chwilę pozwoli im zapomnieć o codziennych problemach, bolączkach. Doskonale wiemy ile radości sprawiają gry komputerowe. Zdajemy sobie sprawę, że potrafią wciągać, czasem uzależniać, jednak podopieczni świetlicy są pod opieką doświadczonej kadry. Obaw nie ma...” – wspólnie podkreślili po przekazaniu sprzętu inicjatorzy akcji.

To już kolejna akcja przeprowadzona przez policjantów z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym.