UWAGA SŁUCHACZE !!!

Zgodnie z poleceniem Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka odwołane zostały wszystkie realizowane i planowane do realizacji przedsięwzięcia szkoleniowe.

Mając na względzie potrzeby jednostek organizacyjnych Policji, Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie uzyskała zgodę na realizację niżej wymienionych przedsięwzięć doskonalenia zawodowego centralnego, które zgodnie z założeniami organizacyjno-programowymi będą realizowane w trybie kształcenia na odległość:

1. Kurs doskonalenia zawodowego dla opiekunów realizujących zadania związane z adaptacją zawodową policjantów w okresie służby przygotowawczej realizowany w systemie kształcenia na odległość.
  2. Kurs doskonalenia zawodowego dla organizatorów lokalnego doskonalenia zawodowego w Policji w systemie kształcenia na odległość.
  3. Kurs doskonalenia zawodowego w zakresie działań w obszarze odpowiedzialności dyscyplinarnej policjantów ukierunkowanej na przeciwdziałanie naruszeniom praw człowieka przez funkcjonariuszy Policji realizowany w systemie kształcenia na odległość.
  4. Kurs doskonalenia zawodowego w zakresie metodyki nauczania dla osób prowadzących lokalne doskonalenie zawodowe realizowane w systemie kształcenia na odległość.