logo WSPol z napisem kjonkurs Hasło promujące Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie, które powinno odzwierciedlać jej misję edukacyjną, zostanie umieszczone na materiałach promocyjnych Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Zachęcamy do zapoznania się z REGULAMINEM Konkursu, a na Państwa propozycje czekamy do 30 lipca 2020 roku w formie cyfrowej na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w temacie wiadomości należy napisać: KONKURS NA HASŁO) lub listownie pod adres: Rektorat Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 111, 12-100 Szczytno (z dopiskiem KONKURS NA HASŁO). Zapraszamy do udziału!