Konkurs na LOGO WBiNP Celem Konkursu jest uzyskanie oryginalnego projektu LOGO – identyfikacji wizualnej Wydziału Bezpieczeństwa i Nauk Prawnych Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, promującego Wydział, które stanie się oficjalną identyfikacją graficzną i będzie przeznaczone do celów popularyzatorskich oraz działań promocyjnych.

Zachęcamy do zapoznania się z REGULAMINEM Konkursu, a na Państwa propozycje czekamy do 31 grudnia 2020 roku w formie cyfrowej na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w temacie wiadomości należy napisać: KONKURS NA LOGO WBiNP) lub listownie na nośniku CD-R na adres: Wydział Bezpieczeństwa i Nauk Prawnych Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 111, 12-100 Szczytno (z dopiskiem KONKURS NA LOGO WBiNP). W Konkursie będą brane pod uwagę wyłącznie propozycje LOGO nadesłane do końca 31 grudnia 2020 roku (liczy się data wpływu).

Zapraszamy do udziału!