Kierownictwo WSPol siedzący za stołem W dniu 11 stycznia 2021 r.,  odbyła się wideokonferencja kierownictwa Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie z dyrektorem Rządowego Centrum Bezpieczeństwa.

W spotkaniu udział wzięli: Komendant-Rektor Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie Pani insp. dr hab. Iwona Klonowska, Zastępca Komendanta-Prorektor Pan insp. dr Andrzej Żyliński oraz Dyrektor Instytutu Służby Kryminalnej WBiNP podinsp. dr hab. Jarosław Truchan.

Stronę Rządowego Centrum Bezpieczeństwa reprezentowali: Pan płk. Konrad Korpowski - dyrektor oraz Pan Grzegorz Świszcz - doradca dyrektora.

Spotkanie dotyczyło omówienia na podstawie obowiązującego porozumienia bieżącej współpracy między obiema Instytucjami w obszarach naukowych, badawczych i dydaktycznych oraz określenia kierunków realizacji wspólnych przedsięwzięć na rok 2021.

Kierownictwo WSPol rozmawia z uczestnikami wideokonferencji

tekst: podinsp. dr hab. J. Radosław Truchan
foto: Agnieszka Kamińska