Kierownictwo WSPol rozmawia z uczestnikami wideokonferencji W dniu 28 stycznia 2021 r., odbyła się wideokonferencja kierownictwa Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie z kadrą kierowniczą Szkoły Policji w Kownie.

W spotkaniu udział wzięli Komendant-Rektor Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie Pani insp. dr hab. Iwona Klonowska, Zastępca Komendanta-Prorektor Pan insp. dr Andrzej Żyliński oraz Dyrektor Instytutu Służby Kryminalnej WBiNP podinsp. dr hab. Jarosław Truchan. Stronę Litewską reprezentował Szef Szkoły Policji w Kownie Pan Vilius Motiejaitis.

Spotkanie dotyczyło omówienia  bieżącej współpracy pomiędzy instytucjami w obszarach naukowych, badawczych i dydaktycznych oraz określenia kierunków realizacji wspólnych przedsięwzięć na rok 2021.

Kierownictwo WSPol rozmawia z uczestnikami wideokonferencji Kierownictwo WSPol rozmawia z uczestnikami wideokonferencji

tekst: podinsp. dr hab. J. Radosław Truchan
foto: Jacek Konieczny