Dziekan WBiNP przybija żółwik studentowi W dniu 29 stycznia br. w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbył się poranny apel, w trakcie którego studentom kierunku „Nauka o Policji” wręczono okolicznościowe medale. W ten sposób wyróżniono drużyny uczestniczące w obchodach Dnia Podchorążego odbywające się od 27 do 29 listopada 2020 r.

Po złożeniu meldunku głos zabrał Zastępca Komendanta-Prorektor insp. dr Andrzej Żyliński, który  pogratulował zwycięzcom i zaznaczył, że obchody były wyjątkowe z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną i tym bardziej dziękuje studentom, że mimo wszystko uczcili ten dzień rywalizując wirtualnie. Życzył naszym podchorążym wielu sukcesów w nauce i satysfakcji ze służby w Policji.

Do życzeń i podziękowań przyłączyła się również Dziekan Wydziału Bezpieczeństwa i Nauk Prawnych  mł. insp. dr Agnieszka Choromańska.

Post. Damian Gładek - przewodniczący Zarządu Samorządu Studenckiego WSPol, w imieniu swoim i studentów, podziękował Kierownictwu Uczelni za wsparcie udzielone podczas organizacji przedsięwzięcia w tak trudnym czasie, związanym z koniecznością zachowania reżimu sanitarnego. Następnie wręczył najlepszej drużynie puchar, a dowódcom plutonów medale okolicznościowe za zajęcie pierwszych trzech miejsc w klasyfikacji.

Klasyfikacja generalna zawodów sportowych:

— I miejsce: 2 pluton (2 rok NOP2019)

— II miejsce:  4 pluton (2 rok NOP2019)

— III miejsce:  2 pluton (1 rok NOP2020)

foto: Jacek Konieczny