teczka z piórem Każde porozumienie, które sprzyja rozwojowi uczelni przynosi wymierne korzyści dla zawierających je stron. Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie i Politechnika Warszawska wyszły z takiego założenia i ich przedstawiciele podpisali taki dokument.

Politechnika Warszawska i Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie podpisały porozumienie o wzajemnej współpracy, które ma sprzyjać rozwojowi obu uczelni. Podpis pod dokumentem złożyła Pani Komendant-Rektor WSPol – insp. dr hab. Iwona Klonowska oraz Rektor Politechniki Warszawskiej – prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba. Obszary, w których uczelnie będą współdziałały dotyczą m.in. działalności naukowo-badawczej, publicystycznej, dydaktycznej, promocyjnej oraz organizacyjnej. Jesteśmy przekonani, że współpraca obu uczelni przyniesie w przyszłości wymierne korzyści.

Rektor Politechniki Warszawskiej Komendant-Rektor WSPol

tekst: kom. Krzysztof Wasyńczuk WSPol