teczka z piórem

Miło nam poinformować, że zostało podpisane Porozumienie o współpracy naukowo-dydaktycznej pomiędzy Wyższą Szkołą Policji w Szczytnie a Akademią WSB z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. Podpisany dokument określa warunki współpracy między podmiotami.

Porozumienie zostało podpisane przez Komendanta-Rektora Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie insp. dr hab. Iwonę Klonowską oraz Rektora Akademii WSB z siedzibą w Dąbrowie Górniczej dr hab. Zdzisławę Dacko-Pikiewicz.

Zawarte porozumienie umożliwia m.in. wspólną realizację przedsięwzięć naukowych, badawczo-rozwojowych, konferencji, seminariów i sympozjów, opracowywanie publikacji w czasopismach oraz monografiach naukowych, a także wymianę studentów.

Jesteśmy przekonani, że w przyszłości współpraca pomiędzy obiema Uczelniami przyczyni się do integracji środowisk akademickich.

tekst: Natalia Jankiewicz
foto: Jacek Konieczny