szczepienie 24 marca 2021 roku rozpoczęła się ogólnopolska akcja szczepień kolejnej grupy osób w Polsce tj. służb podległych Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji. Najskuteczniejszym sposobem na walkę z koronawirusem jest przyjęcie szczepionki.

Dzisiaj szczepienia mundurowych ruszyły w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Dając wzorowy przykład funkcjonariuszom, zaszczepili się przedstawiciele kierownictwa szkoły.

„Cieszymy się, że ruszyły szczepienia w naszej Uczelni. Jesteśmy także miejscem w którym będą szczepili się funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie. Chcemy w jak najkrótszym czasie zaszczepić jak najwięcej osób, po to aby zapewnić bezpieczeństwo nam wszystkim” - powiedziała Komendant-Rektor Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie insp. dr hab. Iwona Klonowska.

W grupie zaszczepionych znaleźli się funkcjonariusze z najdłuższym stażem służby oraz pracujący w bezpośrednim kontakcie ze słuchaczami.

Zgodnie z harmonogramem policjanci z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie zakończą szczepienia 27 kwietnia br.

Link do policyjnego podcastu #SZCZEPIMYSIĘ https://policja.pl/pol/podcasty/20955,SZCZEPIMYSIE-w-policyjnym-podcascie.html

Pani Kanclerz WSPol Pani Komendant Ratownik Pani Komendant-Rektor WSPol Pani Kanclerz WSPol Szczepiony Policjant

tekst: kom. Krzysztof Wasyńczuk
foto: Jacek Konieczny