Herb Polski

Studenci z medalami Studenci Wyższej Szkoły Policji podczas odbywających się w Bielsku Białej Akademickich Mistrzostw Polski zdobyli łącznie 4 medale. Ważnym wydarzeniem zawodów było osiągnięcie minimum olimpijskiego w biegu na 400 metrów przez Natalię Kaczmarek — AZS AWF Wrocław.

W dniach od 21 do 23 maja br., podczas Akademickich Mistrzostw Polski, które odbyły się w Bielsku Białej, wystartowało łącznie około 1200 zawodników. Reprezentanci Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie zdobyli 4 medale.

Wojciech Marok, student I roku studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne, zdobył brązowy medal w pchnięciu kulą w klasyfikacji AMP (open) oraz złoty medal w pchnięciu kulą w klasyfikacji szkół społeczno-przyrodniczych.

Jakub Borkowski, student I roku studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne, zdobył srebrny medal w rzucie dyskiem w klasyfikacji szkół społeczno-przyrodniczych oraz srebrny medal w pchnięciu kulą w klasyfikacji szkół społeczno-przyrodniczych.

Ważnym wydarzeniem mistrzostw było uzyskanie minimum na Igrzyska Olimpijskie w Tokio przez jedną z czołowych polskich biegaczek na dystansie 400 metrów — Natalia Kaczmarek z AZS AWF Wrocław.

Gratulujemy naszym studentom i życzymy im dalszych sukcesów.