Rowerowa sztafeta zbierająca datki na Fundację Pomocy Wdów i Sierot po Poległych Policjantach kolejny raz dotarła do WSPol.

Policjanci oraz pracownicy cywilni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie już po raz drugi przy okazji obchodów Święta Policji jadą rowerami wzdłuż granic województwa warmińsko-mazurskiego, odwiedzając wszystkie powiaty Warmii i Mazur. Zbierają w ten oryginalny sposób fundusze na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Ta szczytna inicjatywa nie mogła ominąć murów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Przy bramie Uczelni, rowerową sztafetę powitała, Komendant-Rektor insp. dr hab. Iwona Klonowska wraz z Zastępcą Komendanta-Prorektorem insp. dr. Andrzejem Żylińskim. Pani Komendant przekazała datki zebrane wśród kadry oraz podziękowała jej organizatorom i uczestnikom za tak szlachetną inicjatywę.

Policja warmińsko-mazurska/kom. Krzysztof Wasyńczuk