Uczestnicy spotkania W dniu  22 czerwca 2022 r. w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie przedstawicieli prezydium Komisji Uczelni Mundurowych z Doradcą Prezydenta RP Panem Łukaszem Rzepeckim, w którym udział wziął reprezentant Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie st. post. Łukasz Sikorski - student III roku studiów I stopnia na kierunku Nauka o Policji.

St. post. Łukasz Sikorski pełni funkcję Wiceprzewodniczącego ds. uczelni służb państwowych Komisji Uczelni Mundurowych. Ponadto w spotkaniu udział wzięli pozostali przedstawiciele prezydium Komisji Uczelni Mundurowych st. kpr. pchor. Sylwia Kuropatwińska – Przewodniczący i sierż. pchor. Adrian Kapski – Wiceprzewodniczący ds. uczelni wojskowych.

W trakcie rozmów poruszono najważniejsze tematy dotyczące uczelni mundurowych, w tym działania pomocowe w zakresie kryzysu migracyjnego uchodźców z Ukrainy. Takie spotkania podkreślają wartość studentów mundurowych w środowisku społecznym jak i studenckim.

Strona PREZYDENT.PL

Tekst: WBiNP WSPol