Wczoraj, 10 listopada 2022 r., w Hali Sportowej przy Zespole Szkół nr 3 w Szczytnie, odbył się Turniej Piłki Siatkowej Służb Mundurowych z okazji Święta Niepodległości. Turniej pod patronatem Starosty Szczycieńskiego zorganizowało Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie. W Turnieju udział wzięła reprezentacja Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, która zajęła I miejsce.

O godzinie 16.00, w Hali Sportowej przy Zespole Szkół nr 3 w Szczytnie, rozpoczęły się rozgrywki w ramach Turnieju Piłki Siatkowej, który zorganizowano z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W Turnieju udział wzięli funkcjonariusze i pracownicy służb mundurowych. Swoje reprezentacje wystawili: Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie, Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Szczytnie, 8. Batalion Radiotechniczny w Lipowcu oraz 4. Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej.

Turniej rozgrywano w systemie każdy z każdym w formule do dwóch wygranych setów. Reprezentacja naszej Uczelni nie miała sobie równych wygrywając wszystkie mecze. Wyniki Turnieju przestawiają się następująco: 1 miejsce Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie, 2 miejsce  4. Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej, 3 miejsce Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie, 4 miejsce 8. Batalion Radiotechniczny w Lipowcu, 5 miejsce Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie.

Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie reprezentowali funkcjonariusze, pracownicy i studenci naszej Uczelni: podinsp. Rafał Zawalniak z Zakładu Wychowania Fizycznego Instytutu Służby Prewencyjnej Wydziału Bezpieczeństwa i Nauk Prawnych, kom. Jakub Zaręba z Instytutu Nauk Prawnych Wydziału Bezpieczeństwa i Nauk Prawnych, podkom. Piotr Storski z Działu Łączności i Obsługi Informatycznej, Andrzej Hain z Działu Zaopatrzenia i Transportu, sierż. Paweł Jakubowski student IV roku kierunku Nauka o Policji, st. post. Mikołaj Biały student III roku kierunku Nauka o Policji, st. post. Kamil Smoluch student II roku kierunku Nauka o Policji oraz post. Jakub Szut student II roku kierunku Nauka o Policji.

Tekst: DKS WSPol
Foto: kom. Jakub Zaręba INP WBiNP WSPol