17 grudnia 2022 r. w Hali Sportowej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego „Kortowo” w Olsztynie odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej w kategorii kobiet o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. W wydarzeniu zorganizowanym przez Organizację Środowiskową Akademickiego Związku Sportowego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie udział wzięła reprezentacja Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

O godzinie 11:00 w hali sportowej na terenie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego rozpoczęły się rozgrywki w ramach Turnieju Piłki Nożnej Halowej w kategorii kobiet. W przedsięwzięciu udział wzięły studentki reprezentujące uczelnie wyższe województwa warmińsko-mazurskiego. Wszystkie drużyny zaprezentowały wyjątkowo wysoki poziom na boisku. Doskonale przygotowanie oraz pełne zaangażowanie zawodniczek przełożyło się na niezwykle zaciętą rywalizację, a także wiele pozytywnych emocji – zarówno dla uczestników, jak i dużej rzeszy kibiców.

Po całodniowych zmaganiach reprezentantki Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie zajęły 3 miejsce w ogólnej klasyfikacji. Na uwagę zasługuje fakt, że powyższy wynik daje awans drużynie naszej Uczelni do zmagań w kolejnym etapie rozgrywek w futsalu kobiet. Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie reprezentowały: sierż. Klaudia Czasnojć, sierż. Karolina Grzesiak, sierż. Julia Mrowiec, sierż. Paula Kisyk, st. post. Eryka Janiec, st. post. Aleksandra Olszewska, st. post. Laura Miecznikowska, post. Mariola Bańka, post. Joanna Urbaniec, post. Katarzyna Michalska oraz post. Natalia Wykowska.

Tekst/foto: KU AZS WSPol w Szczytnie