Podkom. Małgorzata Włoch zajęła drugie miejsce na zawodach strzeleckich o puchar szefa CBA. Policjantka WSPol wspólnie z kolegami zajęła również czwarte miejsce w klasyfikacji drużynowej. Serdecznie gratulujemy.

7 kwietnia br. na strzelnicy Komendy Głównej Policji w Warszawie odbyła się „V edycja Ogólnopolskiego Maratonu Strzeleckiego Funkcjonariuszy i Żołnierzy o Puchar Szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego”. Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie reprezentowała drużyna w składzie: podinsp. Arkadiusz Tomaszek, kom. Dariusz Wacławski, kom. Grzegorz Tomczak oraz podkom. Małgorzata Włoch.

W tegorocznej edycji Maratonu zawodnicy wzięli udział w wieloboju strzeleckim, który składał się z czterech konkurencji.  Wynikiem  strzelania był faktor, czyli suma zdobytych punktów dzielona przez czas wykonania zadania wyrażonego w sekundach.

Dobrą postawą wykazała się podkom. Małgorzata Włoch – wykładowca Zakładu Podstaw Bezpieczeństwa IBiPP WBW WSPol, która w klasyfikacji indywidualnej zajęła drugie miejsce. W klasyfikacji drużynowej reprezentacja Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie zajęła miejsce tuż za podium.

W zawodach uczestniczyli przedstawiciele: Policji, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Służby Więziennej, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Straży Granicznej, Żandarmerii Wojskowej i Służby Celnej.