By zdobyć stopień naukowy doktora należy wykazać się dużą wiedzą, ale również niezwykłą determinacją. Poświęcając wiele miesięcy, często kosztem rodziny, zrealizowali własne plany, marzenia. Insp. dr hab. Piotr Bogdalski – Komendant-Rektor Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie w obecności swojego Zastępcy, Pani Prorektor insp. dr Danuty Bukowieckiej pogratulował 9. pracownikom uczelni zdobycia upragnionego stopnia.

13 czerwca 2016 r. w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie miało miejsce spotkanie, podczas którego insp. dr hab. Piotr Bogdalski w obecności insp. dr Danuty Bukowieckiej pogratulował 9. pracownikom szczycieńskiej Uczelni zdobycia stopnia naukowego doktora.

Komendant-Rektor WSPol podczas spotkania wyraził zadowolenie z osiągnięć swoich podwładnych. Docenił również ich determinację w realizacji celu, który wyznaczyli sobie kilka miesięcy wcześniej. Jak podkreślił po spotkaniu insp. dr hab. Piotr Bogdalski rozwój pracowników Uczelni, wpływa nie tylko na ich samych. Wpływa również na jakość kształcenia oraz prestiż Uczelni, w której dziś pracuje ponad 50 doktorów.

Wszystkim pracownikom serdecznie gratulujemy zdobycia stopnia naukowego doktora, życząc jednocześnie zdobycia kolejnych stopni oraz tytułów.