Wykładowcy Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie odwiedzili Akademię Obrony Narodowej, by przeprowadzić warsztaty dla studentów Koła Naukowego Kryminalistyki i Kryminologii AON. W ramach ćwiczeń uczestnicy doskonalili m.in. swoje umiejętności z zakresu zabezpieczania śladów kryminalistycznych.

19 czerwca 2016 r. w Akademii Obrony Narodowej zakończyły się dwudniowe warsztaty dotyczące oględzin miejsca zdarzenia, w których udział wzięli studenci z Koła Naukowego Kryminalistyki i Kryminologii AON.

Uczestnicy szkolenia pod okiem wykładowców Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie – podinsp. Marka Błędowskiego oraz nadkom. Arkadiusza Błaszczuka, a także mł. insp. w st. spocz. Zbigniewa Waleszczyńskiego, wzięli udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych, które pozwoliły im poszerzyć dotychczasową wiedzę dot. pracy technika kryminalistyki, prawa, a także zabezpieczenia śladów kryminalistycznych.

db