Prorektorem do spraw studenckich został Pan mł. insp. dr Sławomir Zubański.

Mł. insp. dr Sławomir Zubański jest absolwentem Wydziału Chemii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Służbę w Policji pełni od 19 lat, zajmuje stanowisko adiunkta w Zakładzie Studiów nad Przestępczością Zorganizowaną i Terroryzmem Instytutu Badań nad Przestępczością Kryminalną i Terroryzmem WBW. Ukończył Podyplomowe Studium Oficerskie dla Ekspertów Kryminalistyki (2000 r.) i Studia Podyplomowe w zakresie problematyki przestępczości zorganizowanej i terroryzmu (2013 r.) w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie oraz Studia Podyplomowe „Ochrona własności intelektualnej” (2014 r.) na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Mł. insp. dr Sławomir Zubański jest biegłym z zakresu kryminalistycznych badań daktyloskopijnych, uprawnienia do samodzielnego wykonywania ekspertyz kryminalistycznych uzyskał w 2003 roku. Pełnił służbę m.in. w Laboratorium Kryminalistycznym Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Z Uczelnią jest związany od 16 czerwca 2004 roku. W 2012 r. uzyskał stopień naukowy doktora nauk prawnych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jego zainteresowania naukowe koncentrują się wokół zagadnień techniki kryminalistycznej. Od 1 września 2016 r. pełni funkcję prorektora ds. studenckich Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. W 2011 r. mł. insp. dr Sławomir Zubański został odznaczony przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant”.

Objęcie przez mł. insp. dr. Sławomira Zubańskiego funkcji prorektora ds. studenckich Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie stanowi wyraz uznania dla jego wysokich kwalifikacji, bogatego doświadczenia, profesjonalizmu oraz dotychczasowych osiągnięć w działalności zawodowej i naukowej.