20 września 2016 r. w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie miało miejsce spotkanie, podczas którego Komendant-Rektor insp. dr hab. Piotr Bogdalski podziękował insp. dr hab. Izabeli Nowickiej za czas owocnej współpracy w trakcie pełnienia przez Panią Profesor funkcji Prorektora ds. studenckich w kadencji 2012-2016.

W trakcie spotkania Komendant-Rektor podziękował Pani Inspektor za wspieranie rozwoju dydaktycznego i naukowego Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz aktywne wspieranie inicjatyw studentów naszej Uczelni.

Jednocześnie Komendant-Rektor złożył Pani Profesor serdeczne gratulacje z okazji objęcia funkcji Prodziekana ds. studenckich Wydziału Administracji Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Jej wybór do pełnienia tej ważnej i odpowiedzialnej funkcji stanowi bowiem dowód uznania dla dotychczasowej pracy oraz cennego doświadczenia zawodowego.