W dniu 22 września br. na strzelnicy Ośrodka Szkolenia BOR w Raduczu odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Szefa Biura Ochrony Rządu odbywających się w ramach Ogólnopolskiej Ligi Strzeleckiej Funkcjonariusz i Żołnierzy Zawodowych pod Honorowym Patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Rywalizacja odbyła się w dwóch konkurencjach: strzelanie statyczne z odległości 25 metrów do tarczy TS-2 oraz strzelania szybkiego z odległości 15 metrów do tarczy TS-9.

Drużyna Wyższej Szkoły Policji w składzie: podinsp. Arkadiusz Tomaszek, kom. Grzegorz Tomczak, kom. Dariusz Wacławski zajęła 3-cie miejsce. Zawody wygrała drużyna Szkoły Policji w Katowicach, a drugi stopień podium zajęli zawodnicy reprezentujący gospodarzy.