Zawodnicy Studenckiego Koła Sportów Walki WSPol po raz kolejny wykazali się dużymi umiejętnościami oraz determinacją. Z turnieju BJJ, który odbył się w Łodzi przywieźli 3 medale, w tym jeden złoty i dwa brązowe. Gratulujemy!

19 listopada 2016 r.  w  Łodzi odbył się III turniej brazylijskiego jiu-jitsu „Octopus Cup”. Wśród 800 zawodników z Polski, Czech, Niemiec i Białorusi znaleźli się zawodnicy z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.  Studenci  zrzeszeni w Studenckim Kole Sportów Walki WSPol oraz ich opiekun – nadkom.  Jacek Szewczak, wykładowca Zakładu Podstaw Bezpieczeństwa IBiPP WBW swoich sił spróbowali w kilku kategoriach wagowych.  Z grona reprezentantów szczycieńskiej Uczelni najlepiej poradził sobie Paweł Siemaszko, który stanął na najwyższym stopniu podium. Nadkom. Jacek Szewczak oraz Agata Szoda turniej zakończyli na trzecim miejscu. Dobra formą wykazał się również Paweł Wtulich, który  w swojej kategorii wagowej zajął miejsce piąte.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

Opr. D.Bruski