Po raz kolejny dobrą postawą wykazali się pływacy z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Studenci Uczelni na Mistrzostwach Akademickich w Pływaniu, które odbyły się w Olsztynie zdobyli 3 brązowe medali, w tym jeden w sztafecie. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy  i życzymy kolejnych sukcesów.

3 grudnia br. reprezentacja pływaków Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie zakończyła sezon startowy w 2016 roku. Na pływalni Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie studenci WSPol wywalczyli dziewięć medali podczas akademickich Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego zorganizowanych przez Akademicki Związek Sportowy.

Reprezentacja Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie w składzie: Ławnik Jagoda i Alex Pagos - studenci Wydziału Administracji oraz Patryk Badeński z Wydziału Bezpieczeństwa Wewnętrznego, w każdej konkurencji walczyła do ostatniej długości basenowej, rywalizując m.in. z reprezentantami Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego. Po zaciętej rywalizacji w wyścigach na 50m oraz sztafecie klasyfikacja generalna przedstawiła się następująco:

1.    Ławnik Jagoda - 50 m stylem grzbietowym – 3 miejsce
2.    Patryk Badeński - 50 m stylem klasycznym – 3 miejsce
3.    Reprezentacja WSPol - 4 x 50 m stylem dowolnym - 3 miejsce w sztafecie

Zawodnikom oraz ich trenerowi podinsp. Robertowi Paś – wykładowcy z Zakładu Podstaw Bezpieczeństwa IBiPP WBW WSPol serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.wspol.edu.pl

Opr. D. Bruski