Studenci Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie zakwalifikowali się do półfinału Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu.

8 stycznia 2017 r. Reprezentacja piłki nożnej mężczyzn Klubu Uczelnianego AZS  Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie wzięła udział w eliminacjach do Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu.

Turniej odbywał się w Olsztynie w hali Urania. Do eliminacji przystąpiły  reprezentacje z uczelni :
•    Uniwersytet Warmińsko-Mazurski Olsztyn
•    Olsztyńska Szkoła Wyższa
•    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
•    Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie

Drużyna KU AZS WSPol zajęła 3 miejsce, co pozwoliło na awans do półfinału Akademickich Mistrzostw Polski, który rozegrany zostanie w dniach 19-22 stycznia 2017 r. na Uniwersytecie Łódzkim

Skład reprezentacji WSPol: Jakub Krajewski, Maks Karasiński, Kuba Gottuk, Kamil Goloch, Artur Framęga, Cezary Rybski, Rafał Bałdyga, Ryszard Bendera (kapitan)

Opr. R. Kukliński