Kwiaty, czekoladki, a może biżuteria? Przed takim dylematem - co roku w przededniu Dnia Kobiet –  stoją chyba wszyscy mężczyźni. Jak okazać wdzięczność za wsparcie, zaangażowanie, rzetelną realizacje zadań służbowych? Nie ma na to jednej odpowiedzi. Jak obchodzony jest ten wyjątkowy dzień w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie?

8 marca  2017 r. w Centrum konferencyjnym Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie mł. insp. dr Marek Fałdowski – Komendant-Rektor WSPol spotkał się z paniami  pracującymi i pełniącymi służbę w WSPol. W tym szczególnym dniu – Dniu Kobiet – gospodarz Uczelni  w imieniu wszystkich mężczyzn z WSPol złożył paniom serdeczne życzenia z okazji ich święta. Mł. insp. dr Marek Fałdowski podziękował również za zaangażowanie, z jakim realizują one na co dzień swoje zadania. Docenił umiejętność godzenia życia zawodowego z licznymi obowiązkami w życiu prywatnym. Paniom obecnym na spotkaniu życzenia złożył również Pan Tomasz Zdzikot – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Wizyta Wiceministra MSWiA w Szczytnie była również okazją do zwiedzenia jedynej w Polsce policyjnej Uczelni.

Tradycyjnie – jak co roku – ważnym punktem spotkania była loteria, której nagrodą był obraz. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Pani Elżbiety z Działu Łączności i Obsługi Informatycznej. Gratulujemy!

Opr. i zdjęcia: D. Bruski