Mł. insp. dr Marek Fałdowski – Komendant-Rektor WSPol wziął udział w Radach Wydziałów: Administracji oraz Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Podczas wydarzeń omówiono plany wydziałów na najbliższe miesiące. Spotkania były również okazją do poznania przez Komendanta-Rektora pracowników naukowych Uczelni.

Rada Wydziału Administracji

9 marca 2017 r. odbyło się posiedzenie Rady Wydziału Administracji WSPol, w którym uczestniczył mł. insp. dr Marek Fałdowski – Komendant-Rektor Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Przewodniczący Rady Wydziału Administracji Pan mł. insp. dr Janusz Bryk omówił zakres działania Wydziału, wskazał planowane przedsięwzięcia i kierunki rozwoju, przedstawił również członków Rady Wydziału, w tym samodzielnych pracowników naukowych.

W trakcie obrad podjęta została uchwała nr 3/2017 w sprawie uchwalenia planów studiów i programu kształcenia na studiach drugiego stopnia na kierunku zarządzanie na Wydziale Administracji Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Komendant-Rektor wyraził aprobatę dla dotychczasowych osiągnięć, a także nadzieję na współpracę w budowie nowej Strategii rozwoju Uczelni.

Rada Wydziału Bezpieczeństwa Wewnętrznego

21 lutego 2017 r. mł. insp. dr Marek Fałdowski – Komendant-Rektor WSPol w Szczytnie uczestniczył w posiedzeniu Rady Wydziału Bezpieczeństwa Wewnętrznego WSPol. Zapoznając się z działalnością Wydziału oraz poznając uczestniczących w posiedzeniu samodzielnych pracowników naukowych, przekazał swoje wyrazy uznania dla dotychczasowych osiągnięć naukowych i organizacyjnych. Dziekan WBW WSPol mł. insp. dr Krzysztof Łojek przedstawił informacje o planowanych przedsięwzięciach oraz rozpoczęciu prac nad nową Strategią rozwoju Wydziału.

WA/WBW/db