30 sierpnia 2017 roku nadkom. dr Jarosław Truchan – Dyrektor Instytutu Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Wydziału Bezpieczeństwa Wewnętrznego WSPol oraz mł. insp. dr Piotr Łuka – Kierownik Zakładu Bezpieczeństwa Społecznego IBiPP WBW WSPol w Szczytnie dokonali uroczystego zamknięcia kolejnej edycji kursu specjalistycznego dla dzielnicowych.

W doskonaleniu zawodowym wzięło udział 21 dzielnicowych z terenu całej Polski, którzy szkolili się w naszej Uczelni przez cztery tygodnie. Kurs zakończył się egzaminem, sprawdzającym poziom zdobytej wiedzy i umiejętności. Wszyscy ukończyli kurs z wynikiem pozytywnym.

W trakcie kursu dzielnicowi zdobywali wiedzę oraz kształcili umiejętności i kompetencje z zakresu szerokiego spektrum zadań i obowiązków służbowych, jakie realizują w jednostkach terenowych Policji.

Opr. P. Jarocki