8 września 2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie studiów podyplomowych w zakresie zarządzania jednostką organizacyjną w administracji publicznej na Wydziale Administracji Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Pan Komendant-Rektor insp. dr Marek Fałdowski, w obecności Dziekana Wydziału Administracji mł. insp. dra Janusza Bryka oraz Dyrektora Instytutu Nauk Społecznych nadkom. dra Dominika Hryszkiewicza, gratulując zdania egzaminów wręczył świadectwa ukończenia studiów.

Studia skierowane były do funkcjonariuszy i pracowników służb podległych ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych. Uczestnicy studiów podyplomowych pogłębili swoją wiedzę i umiejętności w obszarze rozpoznawania i identyfikowania problemów w prawidłowym zarządzaniu jednostką organizacyjną w administracji publicznej, co pozwoli im w sposób sprawny i skuteczny zarządzać podległymi jednostkami bądź komórkami organizacyjnymi.

Opr.: J. Krysiak

Zdjęcia: T. Muraszko