Rekrutacja na studia pierwszego stopnia informatyka w bezpieczeństwie – dla funkcjonariuszy służb podległych i nadzorowanych przez MSWiA oraz pracowników cywilnych Policji

Informujemy, że wniosek o uruchomienie w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie studiów stacjonarnych pierwszego stopnia (inżynierskich, siedem semestrów, odbywanych w trybie zjazdowym) na kierunku informatyka o specjalności informatyka w bezpieczeństwie uzyskał pozytywną opinię Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Oczekujemy na wydanie decyzji Ministra Nauki i Szkolnictwie Wyższym o wyrażeniu zgody na prowadzenie studiów.

W celu sprawnego przebiegu procesu rekrutacji – na przełomie września i października 2017 r. - prosi się potencjalnych kandydatów o wcześniejsze przygotowanie się, tj:

• pilne uzyskanie pisemnej zgody przełożonych na skierowanie na studia na kierunku informatyka,
  • oczekiwanie na informację o uruchomieniu elektronicznej rekrutacji na studia i terminowe do niej przystąpienie.

Limit miejsc na kierunku studiów wynosi 40 miejsc. Zasady rekrutacji oraz wstępny terminarz zjazdów dostępne są pod adresem: https://www.wspol.edu.pl/wbw/oferta-ksztalcenia/studia-i-stopnia.

O uruchomieniu rekrutacji jednostki powiadomione będą pismem. Informacja pojawi się również na stronie internetowej Uczelni.