W dniu 16 października 2017 r. na Wydziale Policyjnych Nauk Stosowanych Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie rozpoczęły się studia podyplomowe w zakresie Zarządzanie jednostką organizacyjną w administracji publicznej.

Studia podyplomowe stanowią realizację strategii Wydziału Policyjnych Nauk Stosowanych WSPol w obszarze kształcenia kadr kierowniczych służb mundurowych oraz innych instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne, podległych i nadzorowanych przez ministra właściwego do spraw wewnętrznych. Uczestnicy studiów podyplomowych pogłębią swoje umiejętności i wiedzę w obszarze rozpoznawania i identyfikowania problemów w prawidłowym zarządzaniu jednostką organizacyjną w administracji publicznej.

Uczestników studiów powitali: nadkom. dr Dominik Hryszkiewicz- Dyrektor Instytutu Nauk Społecznych WSPol, kom. Małgorzata Ciesielska - Kierownik Działu Dowodzenia WSPol oraz opiekun studiów nadkom. Jacek Krysiak.

Opr. J. Krysiak