Reprezentacja Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie w strzelaniu nie zwalnia tempa.
Po sukcesie w Ostródzie – 21 października br. drużyna w składzie: podinsp. Arkadiusz Tomaszek, nadkom. Grzegorz Tomczak, kom. Dariusz Wacławski wzięła udział w VIII Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach Jednostek Szkoleniowych Służb Mundurowych w Strzelaniu organizowanych przez Szkołę Policji w Słupsku.

Po startach w trzech konkurencjach nasi strzelcy uplasowali się na 3. miejscu, ustępując jedynie zawodnikom Szkoły Policji w Katowicach oraz Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu, a wyprzedzając między innymi drużyny z Chorwacji, Niemiec, Litwy i Stanów Zjednoczonych.

Ponadto kom. Dariusz Wacławski z wynikiem 239/284 został wicemistrzem sobotnich zmagań. Gratulujemy

Kolejny sprawdzian już za miesiąc w Warszawie. Trzymamy kciuki.

Opr. AT