Herb Polski

Męska reprezentacja Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie wygrała Akademickie Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Futsalu. Z zawodów studenci Uczelni przywieźli jeszcze brąz zdobyty przez kobiecą drużynę oraz wyróżnienie dla najlepszego strzelca Mistrzostw, które zdobył Cezary Rybski. Serdecznie gratulujemy!

10 grudnia 2017 r.  w hali sportowej Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego odbyły się coroczne Akademickie Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Futsalu.

W przedsięwzięciu udział wzięła drużyna z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, którą reprezentowali studenci cywilni oraz pracownik Zakładu Wyszkolenia Specjalnego Instytutu Służby Prewencyjnej WBW WSPol pełniący funkcję kierownika drużyny.

Męska reprezentacja Uczelni wygrała Turniej, pokonując w finale reprezentację Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.
„Królem strzelców” został Cezary Rybski reprezentujący WSPol.

W Mistrzostwach udział brało 6 reprezentacji: UWM I, UWM II, WSG Ełk, PWSZ Elbląg, OSW Olsztyn oraz WSPol Szczytno.

W rozgrywkach brała udział również reprezentacja kobiet, która mistrzostwa zakończyła na 3 miejscu.