8 marca  2018 r. w centrum konferencyjnym Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie obchodzone było święto Dnia Kobiet, w którym to insp. dr Marek Fałdowski – Komendant-Rektor Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie złożył serdeczne życzenia wszystkim Paniom pracującym, studiującym i pełniącym służbę w WSPol.

W tym szczególnym dniu Komendant-Rektor w imieniu wszystkich mężczyzn z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie złożył najserdeczniejsze życzenia ziszczenia planów, nowych marzeń oraz sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. W spotkaniu przy kawie i ciastku oprócz pań udział wzięli ks. prof. dr hab. Edward Wiszowaty – Kapelan Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, podinsp. dr Zbigniew Mikołajczyk – Zastępca Komendanta–Prorektor oraz podinsp. Andrzej Pawłowski – Kanclerz WSPol.

Każda z przybyłych Pań otrzymała kartkę z życzeniami i równocześnie wzięła udział w loterii, w której nagrodą był obraz. Los uśmiechnął się do Pani Agnieszki Walkowskiej-Walkiewicz. Gratulujemy wygranej!

Tekst i zdjęcia: W.Nowak