W dniu 26 marca 2018 r. podczas cotygodniowej odprawy kadry kierowniczej odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzących na emeryturę pracowników Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Komendant-Rektor Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie insp. dr Marek Fałdowski wraz z podinsp. Andrzejem Pawłowskim – Kanclerzem WSPol  oraz przedstawicielami kadry kierowniczej podziękowali Pani Danucie Płocharczyk z Sekcji ds. Kwatermistrzowskich, Pani Grażynie Rzepkowskiej z Sekcji Żywnościowej, a także Panu Romanowi Banatowi z Działu Wydawnictw i Poligrafii za zaangażowanie, życzliwość oraz wieloletnią wzorową pracę, którą wykonywali na rzecz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Przyszli emeryci otrzymali życzenia realizacji własnych planów oraz rozwijania swoich pasji i zainteresowań, a także dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Tekst: W.Nowak
Zdjęcia: J. Pszczółkowski