W dniach 5-6 kwietnia 2018 r. insp. dr Marek Fałdowski  – Komendant-Rektor Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz nadkom. dr hab. Jacek Dworzecki – profesor INS WPNS WSPol wzięli udział w posiedzeniu Komitetu Wykonawczego Stowarzyszenia Europejskich Szkół Policji (AEPC), którego członkiem od wielu lat jest nasza Uczelnia.

Organizatorem tegorocznego spotkania był Narodowy Uniwersytet Służb Publicznych w Budapeszcie, z którym Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie w ramach dwustronnego porozumienia prowadzi współpracę w zakresie organizacji i realizacji procesu ogólnej oraz zawodowej edukacji studentów i słuchaczy, a także rozwijania kontaktów między uczestnikami tego procesu w obu Uczelniach.

W trakcie spotkania miało miejsce bardzo ważne wydarzenie dla Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, którym było podpisanie Listu intencyjnego o współpracy ponadnarodowej w ramach naszego projektu - studia podyplomowe Master of Business Administration w specjalności „Zarządzanie strategiczne bezpieczeństwem”.