W dniu 25 kwietnia 2018 r. w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie uroczyście pożegnano odchodzącą na emeryturę Panią Weronikę Mizerek.

Reprezentujący tego dnia Komendanta-Rektora Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie – podinsp. dr Zbigniew Mikołajczyk Zastępca Komendanta-Prorektor wraz z podinsp. Andrzejem Pawłowskim – Kanclerzem WSPol  oraz przedstawicielami kadry kierowniczej podziękowali Pani Weronice Mizerek z Kwestury za zaangażowanie, życzliwość oraz wieloletnią wzorową pracę, którą wykonywała na rzecz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Pani Weronika otrzymała życzenia realizacji własnych planów oraz rozwijania swoich pasji i zainteresowań, a także dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Pani Weronika Mizerek podjęła pracę w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie 1 stycznia 1990 roku na stanowisku referenta Samodzielnej Sekcji Finansów. Przez cały okres zatrudnienia związana była z pracą w komórkach finansowych naszej Uczelni awansując kolejno ze stanowiska referenta na starszego referenta a następnie specjalisty do spraw finansowych.

W czasie swojej 28 – letniej pracy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie dała się poznać jako osoba pracowita, kompetentna, potrafiąca współpracować w zespole. Z powierzonych obowiązków zawsze wywiązywała się sumienne i z dużym zaangażowaniem.

Tekst: W.Nowak
Zdjęcia: J.Pszczółkowski